Fıat Servis Kampanyası

    Fiat ve Opet’ten dev yaz kampanyası!

    2 Temmuz- 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Fiat yetkili servislerinde KDV dahil; 500 TL, 750 TL ve 1000 TL tutarında mekanik işlemleri için servis harcaması yapan müşterilerimize Opet istasyonlarında kullanılabilecekleri sırası ile 50 TL, 75 TL ve 100 TL değerinde Yakıt Puan hediye edilecektir. Kazanılan Yakıt Puanlar yalnızca tek seferde 125 TL ve üzeri benzin veya motorin alımlarında geçerli olacaktır. Yakıt Puanları; Fiat servislerinde belirtilen işlemlerin yapılması ve adına fatura kesilmesinin ardındaki 3 iş günü içerisinde Fiat yetkili servislerinde ilgili iş kabul faturası kesilirken kaydedilen cep telefonuna yüklenecektir.

    Kazanılan puanlar yalnızca kampanyaya dahil Opet istasyonlarında tek seferde harcanılabilir. Benzin ve Motorin alımlarında geçerlidir. Kazanılan Yakıt Puanlar 31.12.2020 tarihine kadar kullanılabilir ve her müşteri yalnızca bir kez katılabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için FIAT yol arkadaşım mobil uygulamasının telefonunuza indirerek ücretsiz bir şekilde üyelik yapmanız gerekmektedir.

    Opet ve TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yapı Kredi World taksit kampanyası 5+3 taksit veya 5 taksit+1 ay taksit erteleme olarak sunulmaktadır. Klima temizliği+ koku giderici KDV Dahil 119TL’ye sunulmaktadır. Detaylı bilgi için fiat.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.