Kusursuzluk Elçileri

Meteor Petrol Kusursuzluk Elçileri Sistemi Nedir?

Meteor Petrol olarak bizler, istasyonlarımızda işleyişin her zaman kusursuz olmasını isteriz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Kusursuzluk Elçileri sistemini geliştirdik. Kusursuz hizmet sunabilmek için size ihtiyacımız var. Bu nedenle tamamen gönüllülük esasına dayanan bu sistemde Meteor Petrol kusursuzluk elçileri, istasyonlarımızdan yaptıkları alışverişlerde oluşan izlenimlerini Meteor Petrol merkez ile paylaşırlar.

İyileştirmelerimizi daha iyi ve eksiksiz bir şekilde yapabilmemiz için alışverişlerinizde kusursuzluk elçisi olduğunuzu belli etmeden hareket etmeniz oldukça önemlidir. Bizlerin bu sistemdeki esas amacı Meteor Petrol bünyesinde çalışan her pozisyondaki ekip arkadaşlarımızın müşterilerimiz ile iletişimini kontrol altında tutmaktır. Bu nedenle ayrıcalık olmasına müsaade etmemeniz gerekir.

Sizlerin merkezimize ilettiğiniz geri bildirimleri her zaman dikkatli bir şekilde inceliyoruz. Gereken iyileştirmeleri mümkün olan en kısa sürede yetkililerle paylaşıyor ve harekete geçiyoruz. Olumlu bir şekilde devam eden uygulamalarımız için de sizlerin sayesinde istasyonlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.

“Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sizlerle iş birliği içerisinde olmaktan Meteor Petrol olarak büyük memnuniyet duyuyoruz.”

Meteor Petrol Kusursuzluk Elçileri’nin Dikkat Etmesi Gerekenler

  • İstasyon görünüm ve temizliği
  • Pompa görevlisinin Meteor Petrol kişisel görünümüne uygunluğu
  • Pompa görevlisinin hizmet kalitesi ve iletişimi
  • İstasyonlarımızdaki tuvaletlerin temizlik standartlarına uygunluğu
  • Marketlerimizin genel görünümü, temizliği ve hizmet kalitesi
  • İstasyonlarımızdaki güvenlik standartları

Meteor Petrol kusursuzluk elçileri, istedikleri takdirde gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerine gönüllü olarak katılabilirler. Hem istasyonlarımızın hem de sosyal sorumluluk projelerimizin gelişmesi için sizleri Meteor Petrol ailesine davet ediyoruz.

Kusursuzluk Elçisi Nasıl Olabilirim?

  • meteorpetrol.com adresinden, Müşteri Hizmetleri kategorisinde yer alan Meteor Petrol Kusursuzluk Elçiliği formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.
  • Meteor Petrol Kusursuzluk Elçiliği hattını arayabilirsiniz: 444 8 391 (?)
  • Meteor Petrol müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz: 444 8 391
  • IOS ve Android işletim sistemi bulunan akıllı telefonunuza çok yakında faaliyete geçecek olan Meteor Petrol mobil uygulamasını indirip Kusursuzluk Elçiliği kart numaranızı tanımlayabilirsiniz. Bu kanal üzerinden denetim formu aracılığıyla alışverişlerinizdeki gözlemlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.