Opet Kart Fırsat ve Ayrıcalıklar

Opet Kart ile ayrıcalıklı alışveriş yapıp fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için Meteor Petrol istasyonlarına geldiğinizde ödeme yapmadan önce market kasasında bulunan görevliye Opet Kart, Parolu Kart veya cep telefonunuzu söylemeniz yeterlidir. 10 Haziran 2015 tarihinden itibaren uygulamaya koyduğumuz Opet Kart sistemi ile Meteor Petrol istasyonlarından Opet Kart veya Parolu kart ile yapacağınız benzin ve motorin alımlarından yalnızca benzin ve motorin alımlarında kullanabileceğiniz yakıt puan* kazanırsınız. Yine aynı şekilde Opet Kart veya Parolu kart ile yapacağınız otogaz alımlarından otogaz alışverişlerinizde kullanabileceğiniz harcanabilir puan kazanırsınız. Meteor Petrol istasyonlarından kazandığınız puanlar yalnızca Meteor Petrol istasyonlarında kullanılabilir.

1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Meteor Petrol istasyonlarından Opet Kart, Parolu kart veya cep telefonu ile yapacağınız alışverişlerinizden aylık 1000 TL’ye kadar %0.15 Yakıt Puan kazanırsınız.** Örneğin; 100 TL tutarında benzin ve motorin aldığınızda otomatik olarak 0,15 TL değerinde, sadece Meteor Petrol benzin ve motorin alımlarında kullanabileceğiniz Yakıt Puan’a sahip olursunuz. 100 TL değerinde yapacağınız otogaz alışverişlerinizden ise 0,1 TL değerinde, sadece otogaz alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Yakıt Puan kazanırsınız.

Çok yakında hizmete sunulacak olan Meteor Mobil Uygulaması üzerinden “Akıllı Kampanya Sistemi” ile kampanyalara katılabilir ve size özel kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Opet Kart, Meteor Petrol istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alımlarından yalnızca Meteor Petrol istasyonlarında harcayabileceğiniz Yakıt Puan kazandırdığı gibi Meteor Petrol dışında diğer Paro üye iş yerlerinde de kullanabileceğiniz Paro Puan*** kazandırır. Alışveriş yaparken kazandıran özel fırsatlar için siz de hemen Opet Kart sahibi olun!

*Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun 15.12.2010 tarihli 2924/2 sayılı kararı gereğince, 1 Şubat 2011 tarihinden itibaren Meteor Petrol istasyonlarından yapılan alışverişlerden kazanılan Yakıt Puanlar yalnızca Meteor Petrol’de kullanılabilir.

**Meteor Petrol, kişisel verilerin kullanım amacına yönelik konular haricinde, önceden bildirmeden Opet Kart programlarını değiştirebilir, farklı şartlar ekleyebilir, üyeliği iptal edebilir, programı durdurabilir ve üyeliğe ilişkin aidat alabilir.

***22 Mayıs 2015 tarihinden itibaren OPET KART ile diğer Paro üyesi iş yerlerinde kazanılan puanlar sadece puanın kazanıldığı Paro üye iş yerlerinde harcanabilmektedir.