İhbar ve Suistimal Formu

Meteor Petrol, size her zaman daha iyi hizmet verebilmek için istasyonlarda çalışanların ve paydaşların davranışlarını kontrol altında tutar. Bu nedenle; Meteor Petrol etik ilkelerine, prosedürlere, ulusal ve uluslararası mevzuata uyulmadığını gördüğünüz, bildiğiniz, öğrendiğiniz veya şahit olduğunuz takdirde aşağıdaki formu doldurarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Meteor Petrol istasyonları hakkında bildirdiğiniz her ihbar siz dilediğiniz müddetçe gizli tutulacaktır. Gönderdiğiniz formlar gizlilik, objektiflik ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde İç Denetim Müdürlüğü’müz tarafından incelenecektir.

Formu doldururken isim veya iletişim bilgisi bırakmanız zorunlu değildir. Ancak, Meteor Petrol olarak bizlerin konuyu daha geniş bir çerçevede incelememiz ve gerek duyulduğu takdirde sizlerden bilgi alabilmemiz için isim ve iletişim bilgilerinizi bırakmanızı tavsiye ederiz. Vereceğiniz bilgiler gizlilik çerçevesinde Meteor Petrol bünyesinde korunacaktır.

İhbar ve suistimal formunu doldururken bahsedeceğiniz olayı 1000 karakter ile anlatabilirsiniz. Opet Petrolcülük A.Ş. İhbar ve Suistimal Bildirimi KVKK Politikası’nı okuduktan sonra okuduğunuzu onaylayarak formunuzu Meteor Petrol’e teslim edebilirsiniz.    Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin Meteor Petrol A.Ş. İhbar ve Suistimal Bildirimi KVKK Politikası’nı okudum, kabul ediyorum.