Meteor Petrol’de Gelişim

Meteor Petrol ekibine katılarak çalışma hayatına adım atan her çalışanımız için ilk olarak işe alıştırma eğitimine dahil olmaktadır. İş başı eğitimleri ile bulunduğu pozisyonun gerektirdiği teknik donanıma sahip olması sağlanmakta ve çalıştığı süre boyunca mesleki ihtiyaçları, kişisel gelişim ihtiyaçları, kariyer planlamaları konusunda gelişim planlamalarına devam edilmektedir.

Çalışanlarımıza her yıl yetkinlik ve performans değerlendirmeleri uygulamaktayız. Ardından, yöneticiler ile birebir görüşme sağlanarak gelişim planlamalarına girdi yapılmaktadır. Bunların yanında kısa, orta ve uzun vadeli Stratejik İnsan Kaynakları Planlamaları kapsamında maksimum performans düzeyine ulaştırmayı hedeflediğimiz çalışanlarımıza ek planlamalar yapılmaktadır. Tüm çalışanlarımız; ilgi alanlarını bulabilecekleri, yenilikçi ve yaratıcı bakış açısı kazanabilecekleri fuar, kongre ve benzeri organizasyonlara katılması konusunda teşvik edilirler.

İşletmemiz yapısında yer alan Meteor Akademi ile çalışanlarımızın ihtiyaç duyacağı eğitimleri, planlayarak belli bir program dahilinde yürütülmesini sağlamaktayız. ÖMÜR BOYU ÖĞRENME mottosu ile çalışanlarımızda “Örgütsel Vatandaşlık” duygusunu en üst düzeye çıkarmak amacındayız. Bunun için gerektiğinde yüz yüze ve gerektiğinde de uzaktan eğitim ile bir çok program oluşturarak hayata geçirmekteyiz.