Qumpara Electrolux Kampanyası

  Electrolux ve Opet’ten kazandıran kampanya! Kurutma veya kurutmalı çamaşır makinesi alana 200 TL’ye varan Yakıt Puan hediye!

  5 Ağustos- 30 Eylül 2020 tarihleri arasında tüm Teknosa mağazalarından tek seferde, tek fiş veya fatura üzerinden belirli kurutma makinesi veya kurutmalı çamaşır makinesi alışverişi yapan müşterilerimize, modele bağlı olarak değişen miktarlarda Yakıt Puan hediye edilmektedir.

  Kurutma makinesi;

  • EW7H4824EB – 100 TL
  • EW8H3966IB – 150 TL
  • EW8H2966IZ – 200 TL

  Kurutmalı çamaşır makinesi;

  • EW8W2168LW – 200 TL
  • EW7W3146LB – 200 TL

  Kampanya yalnızca yukarıda bahsedilen modeller için geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için yukarıda belirtilen modellerden alışveriş yapıldığını gösteren kasa fişi veya faturanın fotoğrafının çekilerek Qumpara uygulamasına yüklenmesi gerekmektedir. Qumpara uygulamasını Appstore veya Playstore mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamaya fatura veya fiş fotoğrafını yükleyen ve diğer kampanya koşullarını yerine getiren kişiler, bahsedilen tutarlarda modele bağlı olarak Yakıt Puan kazanacaktır. Puanlar, motorin ve benzin alımlarında geçerlidir. Otogaz alışverişlerinde kullanılamaz.

  Kazanılan Yakıt Puanlar 5 Ekim 2020 tarihinde müşterilerimizin cep telefonlarına yüklenecektir. 15 Kasım 2020 tarihine kadar kampanyaya dahil Opet istasyonlarında kullanılabilir. Puanların benzin veya motorin alımlarında kullanılabilmesi için, alışveriş sırasında market kasasında bulunan görevliye cep telefonunuza gönderilen puan harcama şifresini söylemeniz gerekmektedir.

  Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, cep telefonu numaralarının Opet ile paylaşılmasını kabul etmiş sayılmaktadır. Harcanmayan hediye Yakıt Puanlar 16 Kasım 2020 tarihinde silinecektir. Kampanyadan herkes yalnıza 1 defa faydalanabilmektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. “Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” gibi yazılan genel ifadelerin yazıldığı fişler ile kampanyaya katılım sağlanamaz. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Yakıt Puan hediye bedelinin parasal karşılığı talep edilemez, nakde çevrilemez veya takas edilemez. Opet, Elektrolux ve Qumpara uygulaması kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.