Ultramarket Alışverişlerinde %5 Yakıt Puan Kampanyası

    30 Eylül 2020 tarihine kadar Ultra Market konseptine sahip ve kampanyaya katılan tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Ultra Marketlerden yapacağınız; In bakery by Divan, Lipton (demlenmiş bardak çay), Dardanel, Koçtaş, Toyzzshop, Ttec, Automix, Rossmann, Eko vizyon peyzaj, Can Yayınları, Unilever knorr marka seçili noodle ve seçili hazır çorbalar ve seçili Uno marka seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde, toplam alışverişinizin %5’i kadar Yakıt Puan kazanırsınız.

    Kampanyaya katılabilmek için alışverişiniz esnasında market kasasında bulunan görevliye Opet Kart veya Parolu kartınızı göstermeniz ya da cep telefonu numaranızı söylemeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamına yalnızca yukarıda belirtilen markalar dahildir. Kampanya müşteri bazındadır. Opet Kart veya Parolu kart sahibi bir müşterimiz günde en fazla 1 kez ve kampanya boyunca toplamda en fazla 10 kez yararlanabilir.

    Bir kampanya kapsamında kazanılan Yakıt Puanların kullanılması için herhangi bir yakıt alım tutarı söz konusu değildir. Kazanılan Yakıt Puanlar, yalnızca benzin veya motorin alımlarında kullanılabilir. Kampanya kapsamında Yakıt puan kazanılabilmesi için kart veya cep telefonu aktivasyonu şartı bulunmamaktadır ancak hediye Yakıt Puanların harcanılabilmesi için cep telefonu ya da kartınızın aktive edilmiş olması gerekmektedir. Bir işlemde en fazla 25 TL Yakıt Puan kazanılabilir. Tüm Paro özellikli kartlar da kampanyada geçerlidir. Kazanılan puanlar yıl sonuna kadar harcanılabilir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.