Otobil

Opet teknolojik yeniliklerde sınır tanımayan bir akaryakıt şirketidir. Otobil Sistemi’nde kullanıcıların konforu ön planda tutularak şirket araçları için hızlı bir akaryakıt alma sistemi geliştirilmiştir. Bu sistemin kullanılması için öncelikli olarak şirket araçları Otobil sistemine kaydedilmelidir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Türkiye’nin her yerindeki Opet İstasyonları’nda, şirket araçlarınızın istasyonda ödeme yapmasına gerek kalmadan akaryakıt alabilirsiniz.

Şirket sahipleri, Otobil sistemine üye olduktan sonra tüm araçların dolum bilgisine anında ulaşabilir. Bu sayede hangi aracın ne zaman ve ne kadar dolum yaptığı kontrol altında tutulur. Ödemeler istasyonda gerçekleşmez. Her ayın belirlenen periyodlarında tamamen dijital ortamda fatura gönderilerek ödeme işlemi tamamlanır. Bu sayede kullanıcılar araçtan inmeden konforlu ve hızlı bir yakıt alma deneyimi gerçekleştirirler.

Otobil Otokonum sayesinde şirket araçlarının nerede olduğu anlık olarak görüntülenebilir. Aracın ne kadar yakıt tükettiği, konumu ve kullanım detayı bilgilerine rahatlıkla erişilebilir. Otobil sistemine üye olduktan sonra her kullanıcı için bir panel sunulmaktadır. Bahsedilen tüm bu bilgiler panel üzerinden kolayca izlenebilir. Opet’in avantajlı fırsatlarından ilk önce Otobil üyesi şirketler haberdar olmaktadır. Siz de kontrolü elinizde tutarak avantajlı fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız hemen Otobil Sistemi’ne kaydınızı gerçekleştirin.