Meteor Mobil Uygulama

Çok yakında sizlerle olacak Meteor Mobil Uygulama; Andorid ve IOS işletim sistemine uygun, telefon ve tabletlerden rahatlıkla erişim sağlayabileceğiniz bir uygulamadır. Kolay ara yüzü ile istasyonda ödeme yapabileceğiniz, akaryakıt alımlarını ve kazandığınız puanları takip edebileceğiniz, sizlere çeşit çeşit fırsatlar sunmaktadır.

Meteor Mobil Uygulama sayesinde, size en yakın Meteor Petrol istasyonunu görebilirsiniz. Dilerseniz istasyon için yol tarifi alabilirsiniz. Meteor Mobil Uygulama ile aracınızı tanıyan ve aracınız için en uygun yakıtı almanıza yardımcı olan Akıllı Dolum Sistemi’ne üye olabilirsiniz. Araçtan inmeden ödeme yapma kolaylığı ile hızlı ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Meteor Mobil Uygulama’yı indirerek kampanya ve fırsatlardan ilk önce haberdar olarak katılım sağlayabilirsiniz. Meteor Kart veya cepten tanıma sistemi ile uygulamaya giriş yapmanız mümkündür. Uygulamaya girdikten sonra akaryakıt alımlarınızı takip etmeye ve puan bilgilerinizi görüntülemeye başlayabilirsiniz. Anında akaryakıt fiyatlarını takip edebilir ve Meteor Mobil Uygulama’da daha birçok özelliği keşfedebilirsiniz.

Mobil Uygulama Nasıl Kullanılır?

Meteor Mobil Uygulama’yı çok yakında AppStore ve PlayStore mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Meteor Kart veya cep telefonu bilgilerinizle giriş yaparak hızlı ve kolay bir şekilde aktivasyon sağlayabilirsiniz.