Opet Kart

Opet Kart, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz ve kazandıran bir sadakat kartıdır. Opet Kart ile sizleri daha yakından tanımak istiyor, çeşitli kampanya ve fırsatlarımız ile her akaryakıt alımınızda kazandırıyoruz.

Opet Kart, aylık 1000 TL’ye kadar olan akaryakıt alışverişinizde %0,15 oranında Yakıt Puan kazandırır.* Puanlarınızı yalnızca Opet’te akaryakıt alımlarınızda kullanabilirsiniz. Örneğin; 1000 TL tutarında benzin veya motorin aldığınızda 1,5 TL Yakıt Puan kazanırsınız. Bu yakıt puanınızı yalnızca Opet istasyonlarında yapacağınız benzin veya motorin alımında kullanabilirsiniz. 1000 TL tutarından otogaz aldığınızda ise 1 TL tutarında harcanabilir Yakıt Puan sahibi olursunuz. Otogaz alımından kazandığınız Yakıt Puan, yalnızca Otogaz alımında harcanabilmektedir.

Minibüs Kulübü üyeleri, akaryakıt alımlarından yalnızca kartlarına tanımlı olan kampanya kapsamında puan kazanabilirler. 1 Temmuz 2020 itibarıyla, yapay zeka kullanımı ile daha önce 2 defa** uluslararası ödüle layık görülen Opet Kart Sadakat Programı kampanya altyapısı artık Opet Mobil Uygulaması üzerinden yeni “Opet Akıllı Kampanya Sistemi” ile müşterilerimizin ekstra puan kazanabilmeleri amacıyla hizmetine sunulacaktır. 

Opet Kart sahipleri, kartlarının Paro özelliği sayesinde tüm Paro üye iş yerlerinden Paro Puan kazanabilir!***

* Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun 15.12.2010 tarihli 2924/2 sayılı kararı gereğince, 1 Şubat 2011 tarihinden itibaren Meteor Petrol istasyonlarından yapılan alışverişlerden kazanılan Yakıt Puanlar yalnızca Meteor Petrol’de kullanılabilir.

** DataIQ Awards’18’de “Pazarlama Programlarında En İyi Veri Kullanımı” kategorisinde “Akıllı Kampanya Öneri Sistemi” ile birincilik ödülü ve 2020 Stevie Sales & Customer Service Awards’da “Kişiselleştirilmiş Akıllı Kampanya Öneri Sistemi” ile Gümüş ödül kazanılmıştır.

***22 Mayıs 2015 tarihinden itibaren alınan kararla, Paro üye iş yerlerinden kazanılan puanlar yalnızca Paro üye iş yerlerinde harcanabilir.